• Czy potrzebujesz
  ROSNĄĆ TAK SZYBKO
  jak to jest tylko możliwe?
 • Czy potrzebujesz
  UCZENIA MASZYNOWEGO
  które samo pokieruje Twoim biznesem?
 • Czy potrzebujesz
  INTELIGETNYCH DOKUMENTÓW
  w Twojej kancelarii?

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

SilenceAcademy – nasze płatne praktyki

Obejrzeliśmy rynek szkoleń w Polsce, rynek kształcący „do itów”, czyli „idź i zrób”. Idź, zrób, nie odzywaj się. Do it! Zostań „do it” za 25 00 złotych. Zapłać za kurs bycia „do item” 25 000 złotych. Kup książkę do Javy za 100 złotych. Opłać abonament na internet za 50 złotych. Przeglądaj Google i stackoverflow. Koduj, buduj, testuj, sprzedawaj. Nie bądź „do it” za 25 000. Silence nie stawia na ludzi „do it”.

Buduj aplikacje w technologi, jakiej używa tysiące firm na całym świecie. Po stażu zostań z nami i odbierz grant technologiczny w wysokości 100 000 dolarów. Zbuduj z naszym wsparciem Twój własny wielomilionowy start-up. Ale nie być już „do item”.

Co oferujemy podczas kursu

Pracujcie w burger kingu, zbierajcie korzonki i jagody, ale nie płaćcie 25 000 złotych za kurs przepisywania prezentacji i bycia do-ti'em. Nie traćcie 6 tygodni waszego życia na kurs bycia do-it'em.

Sztuczna inteligencja

Praca z niesamowitą sztuczną inteligencją, której używa Oracle, Microsoft oraz inne firmy.

Praca nad realnym projektem

Nie każemy Wam przepisywać prezentacji. Dajemy Wam do stworzenia realny projekt.

Inwestorów

Wśród naszych mentorów są osoby, które pomagały takim firmą jak jadezabiore.pl, Skype, i wielu innym firmą w uzyskaniu milionów dolarów od inwestorów.

Stabilne zatrudnienie

Jeśli po drugim miesiącu zdecydujemy, że chcemy dalej rozwijać Wasz projekt, zakładamy z Wami spółkę i dajemy jej 1 000 000 dolarów na start.

Granty

Jeśli po kursie zdecydujecie się odejść i wraz z kolegami z zespołu założyć własną firmę, oferujemy Wam grant w wysokości 100 000 dolarów.

Chcieliśmy się porównać do kilku kursów uczących programowania. Ale my nie uczymy programowania. My w Was wierzymy. Każdy z Was dostanie od nas skrypt obejmujący prawie wszystkie elementy języka Java, zasady pracy z GitHubem oraz testami oprogramowania. Nie chcemy marnować swojego czasu i waszych pieniędzy na uczenie Was podstaw programowania. Nie chcemy naciągać Was na 10 000, 20 000, czy 30 000, sprzedając Wam wiedzę, jaka jest dostępna publicznie w Google. Nie uważamy Was za głupków, co nie potrafią czytać StackOverflow.

Opracowaliśmy za to dla Was kurs, który jest niesamowicie podobny do stażu w Google, Microsoft, czy LinkedIn. Obserwując najlepsze firmy z Doliny Krzemowej, ich metody oraz sposoby tworzenia nowych projektów, stworzyliśmy niesamowity bootcamp. Co lepsze, po tym bootcampie chcemy Was zatrudnić i właśnie z Wami stworzyć firmy warte miliardy dolarów. Ale jednak coś nam musicie zapłacić, abyście byli związani z Waszym projektem.

Porozmawialiśmy więc ze Sprzedażą. Otóż mamy bootcamp, po którego przejściu, jeśli zdecydujecie się odejść, zatrudni Was każda firma na świecie. Damy każdemu z Was pisemne rekomendacje i polecimy Was rekruterom. Nie chcemy z Was zrobić juniorów, którzy zasługują na 2 500 złotych na rękę. Chcemy z Was zrobić wymiataczy, których bez problemu zatrudni Microsoft, Slack, czy LinkedIn. A więc po bootcampie możecie odejść i zarabiać 3 000, 4 000, 5 000, 10 000, a nawet 15 000 dolarów, a nie złotówek, miesięcznie. Więc na ile można wycenić ten bootcamp?

Nasza Sprzedaż powiedziała, żeby wziąć od Was tyle co zagraniczne firmy. 60 000 złotych. Trochę dużo, prawda? Kto z Was zapłaci 60 000 złotych? Aczkolwiek w Polsce programista Java zarabia około 120 000 złotych rocznie. Wydaje się to dobrą inwestycją. Popatrzyliśmy na rynek. Osoba, która wcześniej nie programowała, musi zapłacić aż 25 000 za 6 tygodni nauki. Uznajmy, że projektowo jesteście juniorami. Czyli powinniście nam zapłacić aż 50 000 złotych za 12 tygodni. To też za dużo. Więc płacąc 30 000 złotych, czyli dokładając 5 tysięcy złotych do bootcampu 6 tygodniowego, dostajecie aż 12 tygodni, podczas których uczycie się niesamowitych technologii, takich jak Apache Cassandra, Spark, Apache Kafka, platforma FastData, algorytmów sztucznej inteligencji i tworzenia aplikacji w technologii, jakiej używają Allegro, Ebay, PayPal, Walmart, Intel, czy LinkedIn.

Zobaczcie sami. 25 000 złotych za naukę czegoś, co możecie znaleźć w Google oraz na StackOverflow. Chyba ktoś uważa Was za idiotów? 6 tygodni przepisywania prezentacji za 25 000 złotych. Super, co nie? A tutaj 12 masakrycznych tygodni. 12 mentorów, uznanych na całym świecie. 12 sprintów, które zmieniają życie. Za 30 tysięcy złotych. Nie uważamy Was za idiotów, ale jak chcecie, to idźcie przepisywać prezentacje.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla kancelarii prawnych oraz systemów obiegu dokumentów

Pracujesz w kancelarii prawnej lub posiadasz kancelarię prawną? Jakie są Twoje najważniejsze aktywa? Twoim najważniejszym aktywem jest czas. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie jest systemem CRM. Nie komplikuje pracy Twojej kancelarii. Nie dodaje Ci pracy, której normalnie byś nie miał. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie reklamuje się w ten sposób, że masz zaoszczędzić n-godzin w miesiącu, bo używasz samego systemu crm. Nasze rozwiązanie zaoszczędza Ci n-godzin nie na pracy kancelarii, ale na każdej sprawie.

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.

Wszystkie zdjęcia akt są przekształcane w dokumenty Microsoft Word, analizowane wraz z rozpoznawaniem pisma odręcznego, a na końcu przetwarzają tysiące informacji oraz agregują je w jeden wynikowy widok, wraz z odpowiednim podlinkowaniem wybranych paragrafów oraz opiniami sądów w danym rejonie. Silence dla kancelarii prawnych to także mikrousługa w chmurze, łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami crm dla innych branż. Jeśli posiadasz już własny system CRM, skontaktuj się i porozmawiaj o ulepszeniach obiegu dokumentów w Twojej firmie, Twoim rozwiązaniu, Twoim biznesie. Uwaga lista licencji dla systemów CRM jest ograniczona.

Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Nasz Blog

Nasze Statystyki

0
0
0
0

Jako jedna z niewielu organizacji na rynku oferujemy Ci bankowe bezpieczeństwo bankową stabilność

Wszystkie rozwiązania, które Ci oferujemy jako core, są używane przez organizacje posiadające licencje płatnicze z całego świata. Zapewnij klientom Twoje firmy bankowe bezpieczeństwo i stabilność.

Używamy tego samego oprogramowania, jakiego używają banki na całym świecie ogromne korporacje producenci sprzętu

90 organizacji w 7 krajach wybrało nasze oprogramowanie. Oparliśmy nasze rozwiązania na tym samym co Intel, Credit Union, PayPal, Walmart, Amazon, grupa ING i tysiące firm na całym świecie. Dodaliśmy do nich nasze niesamowite biblioteki sztucznej inteligencji i rozpostarliśmy na nich autonomiczne, samoreplikujące się, konwulencyjne sieci neuronowe. Już dzisiaj możesz w swojej kancelarii, firmie, sklepie internetowym, używać tych samych technologii.