• Czy potrzebujesz
  ROSNĄĆ TAK SZYBKO
  jak to jest tylko możliwe?
 • Czy potrzebujesz
  UCZENIA MASZYNOWEGO
  które samo pokieruje Twoim biznesem?
 • Czy potrzebujesz
  INTELIGETNYCH DOKUMENTÓW
  w Twojej kancelarii?

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla handlu elektronicznego

Rynek B2C

Wzmocnij lojalność klientów i zwiększ Sprzedaż dzięki zapewnieniu konsekwentnych oraz osobistych odczuć swoim klientom. Nasze rozwiązania zapewniają Twoim klientom dokładnie to, czego pragną i kiedy pragną, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dzieje się tak za każdym razem, kiedy wchodzą w interakcję z Twoją firmą, nieważne czy online, czy w realnym świecie. Po każdej interakcji przetwarzamy dodatkowe informacje o klientach, więc po ich powrocie można dostarczyć im kolejne niesamowite doświadczenia.

Kompleksowe doświadczenia

Angażuj klientów w zakupy swoich produktów, tworząc za każdym razem indywidualne doświadczenia. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz w dowolny sposób zarządzać układem witryny i treściami we wszystkich kanałach oraz tworzyć wysoce spersonalizowane usługi dla swoich klientów. Skorzystaj z naszych nowoczesnych narzędzi Sprzedażowych, jak również z obecnych danych i bieżących zachowań, aby dostarczać zindywizualizowane sklepy, które prowadzą do prawdziwego zaangażowania kupujących oraz zwiększenia liczby transakcji.

Rynek B2B

Stwórz wielokanałowe rozwiązania B2B, aby rywalizować z największymi witrynami konsumenckimi. Elastyczność i funkcjonalność naszych rozwiązań daje klientom możliwość robienia wielokrotnych zakupów oraz zakupów hurtowych, pozwalając jednocześnie na pełną samoobsługę i zarządzanie kontami kupujących.

Zarządzanie produktami

Konsoliduj opisy produktów oraz kontroluj informacje o nich, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi, który działa we wszystkich kanałach biznesowych. Bez względu na to, gdzie znajdują się reklamy Twoich produktów, zapewniamy Twoim klientom bogate i angażujące treści, w tym filmy, zdjęcia i treści redakcyjnie wraz z pełną analizą reakcji klientów.

Zarządzanie wieloma kanałami

Jeden system, który zajmuje się wszystkimi zamówieniami klientów we wszystkich kanałach. Klienci dostają szybkie i bezpieczne doświadczenia, które pozwalają im wybierać pomiędzy odbiorem osobistym a innymi sposobami dostawy i czerpać korzyści z bezproblemowych zwrotów. Można połączyć wszystkie informacje o zamówieniach w jednym miejscu oraz zarządzać swoim magazynem z jednego miejsca.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla kancelarii prawnych oraz systemów obiegu dokumentów

Pracujesz w kancelarii prawnej lub posiadasz kancelarię prawną? Jakie są Twoje najważniejsze aktywa? Twoim najważniejszym aktywem jest czas. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie jest systemem CRM. Nie komplikuje pracy Twojej kancelarii. Nie dodaje Ci pracy, której normalnie byś nie miał. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie reklamuje się w ten sposób, że masz zaoszczędzić n-godzin w miesiącu, bo używasz samego systemu crm. Nasze rozwiązanie zaoszczędza Ci n-godzin nie na pracy kancelarii, ale na każdej sprawie.

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.

Wszystkie zdjęcia akt są przekształcane w dokumenty Microsoft Word, analizowane wraz z rozpoznawaniem pisma odręcznego, a na końcu przetwarzają tysiące informacji oraz agregują je w jeden wynikowy widok, wraz z odpowiednim podlinkowaniem wybranych paragrafów oraz opiniami sądów w danym rejonie. Silence dla kancelarii prawnych to także mikrousługa w chmurze, łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami crm dla innych branż. Jeśli posiadasz już własny system CRM, skontaktuj się i porozmawiaj o ulepszeniach obiegu dokumentów w Twojej firmie, Twoim rozwiązaniu, Twoim biznesie. Uwaga lista licencji dla systemów CRM jest ograniczona.

Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Nasz Blog

Nasze Statystyki

0
0
0
0

Jako jedna z niewielu organizacji na rynku oferujemy Ci bankowe bezpieczeństwo bankową stabilność

Wszystkie rozwiązania, które Ci oferujemy jako core, są używane przez organizacje posiadające licencje płatnicze z całego świata. Zapewnij klientom Twoje firmy bankowe bezpieczeństwo i stabilność.

Używamy tego samego oprogramowania, jakiego używają banki na całym świecie ogromne korporacje producenci sprzętu

90 organizacji w 7 krajach wybrało nasze oprogramowanie. Oparliśmy nasze rozwiązania na tym samym co Intel, Credit Union, PayPal, Walmart, Amazon, grupa ING i tysiące firm na całym świecie. Dodaliśmy do nich nasze niesamowite biblioteki sztucznej inteligencji i rozpostarliśmy na nich autonomiczne, samoreplikujące się, konwulencyjne sieci neuronowe. Już dzisiaj możesz w swojej kancelarii, firmie, sklepie internetowym, używać tych samych technologii.