• Czy potrzebujesz
  ROSNĄĆ TAK SZYBKO
  jak to jest tylko możliwe?
 • Czy potrzebujesz
  UCZENIA MASZYNOWEGO
  które samo pokieruje Twoim biznesem?
 • Czy potrzebujesz
  INTELIGETNYCH DOKUMENTÓW
  w Twojej kancelarii?

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla marketingu

Wszystkie nasze rozwiązania marketingowe pomogą Twojej firmie zrozumieć jej klientów oraz za pomocą sztucznej inteligencji zaangażować się w ich działania. Nasze rozwiązania są pisane w ten sposób, aby popychać Twoich klientów do zakupów, zamiast ich rozpraszać.

Już od dzisiaj twórz dynamiczne profile swoich klientów oraz wykorzystuj je do tworzenia lepszych profili, aby Twoja firma mógła się lepiej dopasować do potrzeb klientów oraz trendów panujących na rynku. Dostarczaj spersonalizowane wrażenia w czasie rzeczywistym, zwiększając współczynniki konwersji i zdobywając lojalność klientów. Uzyskuj raporty w czasie rzeczywistym, informujące Cię o skuteczności Twoich planów marketingowych. Pozwól naszej sztucznej inteligencji na zmiany, korekty, śledzenie oraz wykorzystywanie nowych możliwości.

Nasze główne scenariusze dla marketingu internetowego

Dynamiczne profilowanie klientów

Twórz dynamiczne profile klientów za pomocą dobrze dobranych źródeł internetowych, takich jak dane przeglądarkowe oraz dane w mediach społecznościowych, ze źródłami offline, takimi jak dane o zakupach w sklepach i zapytaniach w obsłudze klienta. Uzyskaj wzgląd w motywację oraz zachowania Twoich klientów dzięki obserowaniu ich niejawnych zachowań.

Segmentacja klienta oraz zarządzanie kampanią

Korzystaj z narzędzi do segmentacji, które są o wysokiej wydajności i reaguj na kontekst klienta w czasie rzeczywistym, aby mieć 100% pewności, że Twoja komunikacja jest zawsze trafna oraz dobrze ukierunkowana.

Marketing komercyjny

Zachęcaj klientów do łatwego przechodzenia od przeglądania produktów do zakupu poprzez doskonałe zrozumienie ich potrzeb oraz oferowanie spersonalizowanych doświadczeń zakupowych.

Analityka marketingowa

Zoptymalizuj swoje kampanie marketingowe, analizując ich skuteczność w czasie rzeczywistym, zdobywając wiedzę, której potrzebujesz, aby wykorzystać nowe możliwości.

Planowanie kampanii i wyniki marketingowe

Skutecznie zarządzaj wszystkimi działaniami marketingowymi, aby mieć pewność, że jesteś na dobrej drodze w realizacji zadań, a kampanie mają odpowiedni budżet oraz pracują na Ciebie w celu osiągnięcia zamierzonych celów biznesowych.

Zarządzanie lojalnością

Zamień klientów w lojalnych ambasadorów marki, nagradzając ich niezależnie od tego, czy zaangażują się w zakupy, czy w rozwój Twojej firmy, czy też napiszą recenzję produktu lub usługi. Uzyskuj więcej informacji o klientach, analizując ich zaangażowanie.

Planowanie kampanii i wyniki marketingowe

Zwiększ zapotrzebowanie klientów oraz popraw efektywność Sprzedaży. Połącz zespoły Sprzedaży i marketingu w jeden spójny organizm. Pielęgnuj i generuj potencjalne leady Sprzedażowe, a następnie przekazuj je do działu Sprzedaży, wraz z informacjami, które są niezbędne do pomyślnego zamknięcia transakcji.

Zarządzanie decyzjami zakupowymi

Dowiedz się, które działania marketingowe wpływają na decyzje klientów i zachęć ich do zakupów, odnowienia licencji lub innego zaangażowania w Twoją markę, aby można było zoptymalizować strategię.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla kancelarii prawnych oraz systemów obiegu dokumentów

Pracujesz w kancelarii prawnej lub posiadasz kancelarię prawną? Jakie są Twoje najważniejsze aktywa? Twoim najważniejszym aktywem jest czas. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie jest systemem CRM. Nie komplikuje pracy Twojej kancelarii. Nie dodaje Ci pracy, której normalnie byś nie miał. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie reklamuje się w ten sposób, że masz zaoszczędzić n-godzin w miesiącu, bo używasz samego systemu crm. Nasze rozwiązanie zaoszczędza Ci n-godzin nie na pracy kancelarii, ale na każdej sprawie.

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.

Wszystkie zdjęcia akt są przekształcane w dokumenty Microsoft Word, analizowane wraz z rozpoznawaniem pisma odręcznego, a na końcu przetwarzają tysiące informacji oraz agregują je w jeden wynikowy widok, wraz z odpowiednim podlinkowaniem wybranych paragrafów oraz opiniami sądów w danym rejonie. Silence dla kancelarii prawnych to także mikrousługa w chmurze, łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami crm dla innych branż. Jeśli posiadasz już własny system CRM, skontaktuj się i porozmawiaj o ulepszeniach obiegu dokumentów w Twojej firmie, Twoim rozwiązaniu, Twoim biznesie. Uwaga lista licencji dla systemów CRM jest ograniczona.

Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Nasz Blog

Nasze Statystyki

0
0
0
0

Jako jedna z niewielu organizacji na rynku oferujemy Ci bankowe bezpieczeństwo bankową stabilność

Wszystkie rozwiązania, które Ci oferujemy jako core, są używane przez organizacje posiadające licencje płatnicze z całego świata. Zapewnij klientom Twoje firmy bankowe bezpieczeństwo i stabilność.

Używamy tego samego oprogramowania, jakiego używają banki na całym świecie ogromne korporacje producenci sprzętu

90 organizacji w 7 krajach wybrało nasze oprogramowanie. Oparliśmy nasze rozwiązania na tym samym co Intel, Credit Union, PayPal, Walmart, Amazon, grupa ING i tysiące firm na całym świecie. Dodaliśmy do nich nasze niesamowite biblioteki sztucznej inteligencji i rozpostarliśmy na nich autonomiczne, samoreplikujące się, konwulencyjne sieci neuronowe. Już dzisiaj możesz w swojej kancelarii, firmie, sklepie internetowym, używać tych samych technologii.