• Czy potrzebujesz
  ROSNĄĆ TAK SZYBKO
  jak to jest tylko możliwe?
 • Czy potrzebujesz
  UCZENIA MASZYNOWEGO
  które samo pokieruje Twoim biznesem?
 • Czy potrzebujesz
  INTELIGETNYCH DOKUMENTÓW
  w Twojej kancelarii?

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Produkty Silence do zarządzania przychodami

Oferujemy innowacyjność oraz pełną zwinność w całym procesie zarządzania przychodami, od analizy zaangażowania klientów po rozpoznawanie możliwych przychodów dzięki elastycznym, skalowalnym i wysoce zautomatyzowanym rozwiązaniom do fakturowania, zarządzania przychodami oraz płatnościami.

Nasze rozwiązania do rozliczeń dają Ci możliowość bardziej dochodowego zarządzania przychodami w złożonym ekosystemie programów partnerskich, odSprzedaży swoich produktów i usług oraz odpowiedniego podziału przychodów. Będziesz w stanie dwszystkie procesyokładnie przewidzieć wpływ nowych modeli cenowych i stworzyć ukierunkowane oferty, które łączą ze sobą wszystkie produkty i usługi.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz dostarczać uproszczone, spersonalizowane usługi CPQ ( Configure, Price, Quote ), zarządzanie zamówieniami oraz płatnościami subskrybcyjnymi. Uzyskasz szybkość oraz zwinność, jakich potrzebujesz, aby dostosować się do szybko rozwijającej gospodarki, w której żyjemy.

Nasze główne scenariusze do zarządzania przychodami

Przychody

Wyjdź poza liniowe, stałe procesy monetyzacji dzięki rozwiązaniom, które pozwalają przewidywać potrzeby klientów oraz odpowiednio planować i dostosowywać swoje systemy. Połącz procesy CPQ, fakturowanie oraz zarządzanie zamówieniami z ewoluującą sztuczną inteligencją, która pozwoli Ci na dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań, jakie wyróżnią Cię na rynku.

Zarządzaj usługami abonamentowymi

Pozyskaj nowych klientów dzięki ukierunkowanym ofertom subskrypcji oraz zapewnij im spójne i wielokanałowe doświadczenia, których oczekują, dzięki elastycznym zmianom w istniejących subskrypcjach, które będą zapewniać stałe wpływy i sprawiać, że klienci będą wracać po więcej.

Marketing komercyjny

Zachęcaj klientów do łatwego przechodzenia od przeglądania produktów do zakupu poprzez doskonałe zrozumienie ich potrzeb oraz oferowanie spersonalizowanych doświadczeń zakupowych.

Responsywna kontrola jakości

Mierz dane klientów w czasie rzeczywistym i reaguj elastycznie. Zbieraj dane, usprawniaj procesy i je konsoliduj, aby stworzyć niesamowite wyceny. Oddziałuj na dane, zapewniając usługi działające w czasie rzeczywistym i twórz lepsze doświadczenia użytkownika. Ta kombinacja zapewnia płynny przepływ danych oraz ich analizę przez systemy niższego rzedu, takie jak fakturowanie oraz zarządzanie oszustwami finansowymi.

Zwinne przeliczanie

Zawsze umieszczaj klienta w centrach swoich modeli biznesowych, zarówno tych świadczonych w modelu prepaid jak i postpaid, dzięki dostosowanym pod konkretnego klienta ofertom subskrypcji, które pomagają wprowadzać na rynek nowe produkty i usługi o wiele szybciej niż konkurencja. Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia obsługę płatności i dostarczają dokładnych informacji o kalkulacji przychodów oraz dokładnych danych z faktur.

Wszechstronne zarządzanie dokumentami

Dzięki naszym systemom OCR można łatwo tworzyć i personalizować komunikację biznesową, zarówno w formatach cyfrowych jak i papierowych, w tym wyciągi bankowe, rachunki, faktury i pokwitowania bez interwencji działu IT. Nasze api doskonale integruje się z innymi naszymi aplikacjami do obsługi klienta i handlu, co pozwala utrzymywać komunikację w jednym miejscu oraz lepiej służyć swoim klientom. Od teraz nie musisz jechać do biura, aby zeskanować fakturę, wrzucić do programu OCR i zapisać jako dokument. Od teraz wystarczy, że zrobisz jej zdjęcie.

Zarządzanie finansami klientów

Zwiększ satysfakcję klientów i zmniejsz utracone przychody dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań dla klientów. Zarządzaj przepływem dochodów za pomocą wysoce zautomatyzowanej obsługi należności oraz płatności, dzięki wyrafinowanym metodom kredytowania zakupów oraz kolekcjom ofert kredytowych oraz umożliwiaj swoim agentom przeglądanie danych finansowych klientów w celu zapewniania im lepszej, bardziej odpowiedniej pomocy finansowej.

Skonsoliduj płatności

Usprawnij rozliczenia za złożone produkty i usługi za pomocą jednego modułu. Nasz system płatności umożliwia elstatyczne rozliczanie produktów i usług, pozwala wprowadzać pakiety produktów, subskrypcji i usług, zamówiionych przez użytkownika, do pojedynczej oferty, umowy oraz faktury w celu zwiększenia dokładności, podwyższenia zadowolenia klientów oraz zmniejszenia opóźniej w płatnościach.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla kancelarii prawnych oraz systemów obiegu dokumentów

Pracujesz w kancelarii prawnej lub posiadasz kancelarię prawną? Jakie są Twoje najważniejsze aktywa? Twoim najważniejszym aktywem jest czas. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie jest systemem CRM. Nie komplikuje pracy Twojej kancelarii. Nie dodaje Ci pracy, której normalnie byś nie miał. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie reklamuje się w ten sposób, że masz zaoszczędzić n-godzin w miesiącu, bo używasz samego systemu crm. Nasze rozwiązanie zaoszczędza Ci n-godzin nie na pracy kancelarii, ale na każdej sprawie.

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.

Wszystkie zdjęcia akt są przekształcane w dokumenty Microsoft Word, analizowane wraz z rozpoznawaniem pisma odręcznego, a na końcu przetwarzają tysiące informacji oraz agregują je w jeden wynikowy widok, wraz z odpowiednim podlinkowaniem wybranych paragrafów oraz opiniami sądów w danym rejonie. Silence dla kancelarii prawnych to także mikrousługa w chmurze, łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami crm dla innych branż. Jeśli posiadasz już własny system CRM, skontaktuj się i porozmawiaj o ulepszeniach obiegu dokumentów w Twojej firmie, Twoim rozwiązaniu, Twoim biznesie. Uwaga lista licencji dla systemów CRM jest ograniczona.

Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Nasz Blog

Nasze Statystyki

0
0
0
0

Jako jedna z niewielu organizacji na rynku oferujemy Ci bankowe bezpieczeństwo bankową stabilność

Wszystkie rozwiązania, które Ci oferujemy jako core, są używane przez organizacje posiadające licencje płatnicze z całego świata. Zapewnij klientom Twoje firmy bankowe bezpieczeństwo i stabilność.

Używamy tego samego oprogramowania, jakiego używają banki na całym świecie ogromne korporacje producenci sprzętu

90 organizacji w 7 krajach wybrało nasze oprogramowanie. Oparliśmy nasze rozwiązania na tym samym co Intel, Credit Union, PayPal, Walmart, Amazon, grupa ING i tysiące firm na całym świecie. Dodaliśmy do nich nasze niesamowite biblioteki sztucznej inteligencji i rozpostarliśmy na nich autonomiczne, samoreplikujące się, konwulencyjne sieci neuronowe. Już dzisiaj możesz w swojej kancelarii, firmie, sklepie internetowym, używać tych samych technologii.