• Czy potrzebujesz
  ROSNĄĆ TAK SZYBKO
  jak to jest tylko możliwe?
 • Czy potrzebujesz
  UCZENIA MASZYNOWEGO
  które samo pokieruje Twoim biznesem?
 • Czy potrzebujesz
  INTELIGETNYCH DOKUMENTÓW
  w Twojej kancelarii?

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla działów Sprzedaży

Mentalność konsumentów się zmienia. W gospodarce cyfrowej klienci nie polegają już na sprzedawcach, którzy informują ich o produktach i usługach. Zwracają się do źródeł online, społeczności i sieci społecznościowych. Ponad połowa procesów zakupowych jest zakończona, zanim zaangażuje się w to sprzedawca.

Aby sprostać wymaganiom nowej generacji klientów, musisz je znać na wylot. Wszyscy oni pochodzą z różnych środowisk i branż, mają różne preferencje oraz stają w obliczu wyjątkowych wyzwań. Co więcej zmiany w krajobrazie biznesowym są normą, pojawiają się nowe trendy, a wejście na rynek nowych produktów należy celebrować, co oznacza, że pojawiają się nowe sposoby, pozwalające zachować odpowiedni i atrakcyjny wygląd produktów.

Właśnie dlatego zastosowaliśmy naszą sztuczną inteligencję w procesach Sprzedażowych. Cały czas rozwijamy nasze mikrousługi, aby można było zredukować zespół Sprzedażowy do niezbędnego minimum, a jednocześnie wprowadzać błyskawicznie nowe pakiety w zmieniającym się świecie. Nasza sztuczna inteligencja pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie potencjalnymi klientami oraz szansami Sprzedażowymi, co pozwala szybciej zamykać sprzedać i zwiększać swoje przychody z dowolnego miejsca na świecie. Menedżerowie zespołów Sprzedażowych zyskują wgląd do prognoz oraz harmonogramów, aby móc podejmować szybkie decyzje biznesowe. Przedstawiciele handlowi mogą spędzać więcej czasu na samej Sprzedaży, koncentrując się tylko na najlepszych potencjalnych możliwościach oraz klientach, w pełni wykorzystując możliwości naszej sztucznej inteligencji. Nasze rozwiązanie pobiera informacje o klientach z różnych źródeł danych, przetwarza je i oddaje w ręce zespołów Sprzedażowych.

Nasze główne scenariusze dla zespołów Sprzedażowych

Automatyzacja procesów Sprzedażowych

Usprawnij swoje procesy Sprzedażowe, aby Twój zespół mógł spędzać mniej czasu w CRM-ie, a więcej czasu poświęcał na Sprzedaż. Nasze zintegrowane mikrousługi Sprzedażowe dają więcej czasu Twoim pracownikom, aby móc zarządzać większą ilością klientów i wykorzystywać możliwości szybszego zamykania transakcji oraz zapewniać Sprzedaży większą ilość informacji o klientach.

Zarządzanie lojalnością

Dowiedz się, które działania marketingowe wpływają na decyzje klientów i zachęć ich do zakupów, odnowienia licencji lub innego zaangażowania w Twoją markę, aby można było zoptymalizować strategię.

Zarządzanie wydajności Sprzedaży

Zwiększ wydajność zespołów Sprzedażowych i zbuduj niesamowity zespół Sprzedażowy już na starcie Twojego biznesu. Zmień strategię działania Sprzedaży i skup się na konkretnych działaniach, które pozwolą zwiększać przychody, wyznaczać nowe cele oraz budować wydajny i skuteczny zespół Sprzedażowy.

Analityka marketingowa

Zoptymalizuj swoje kampanie marketingowe, analizując ich skuteczność w czasie rzeczywistym, zdobywając wiedzę, której potrzebujesz, aby wykorzystać nowe możliwości.

Sprzedaż detaliczna

Stwórz spójne i wciągające doświadczenia Sprzedaży detalicznej, pozwalając, aby Twoje produkty weszły w interakcję z odpowiednimi klientami we właściwym czasie oraz że będą oferowane za właściwą cenę.

Zarządzanie lojalnością

Zamień klientów w lojalnych ambasadorów marki, nagradzając ich niezależnie od tego, czy zaangażują się w zakupy, czy w rozwój Twojej firmy, czy też napiszą recenzję produktu lub usługi. Uzyskuj więcej informacji o klientach, analizując ich zaangażowanie.

Planowanie kampanii i wyniki marketingowe

Zwiększ zapotrzebowanie klientów oraz popraw efektywność Sprzedaży. Połącz zespoły Sprzedaży i marketingu w jeden spójny organizm. Pielęgnuj i generuj potencjalne leady Sprzedażowe, a następnie przekazuj je do działu Sprzedaży, wraz z informacjami, które są niezbędne do pomyślnego zamknięcia transakcji.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Silence dla kancelarii prawnych oraz systemów obiegu dokumentów

Pracujesz w kancelarii prawnej lub posiadasz kancelarię prawną? Jakie są Twoje najważniejsze aktywa? Twoim najważniejszym aktywem jest czas. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie jest systemem CRM. Nie komplikuje pracy Twojej kancelarii. Nie dodaje Ci pracy, której normalnie byś nie miał. Nasze innowacyjne rozwiązanie nie reklamuje się w ten sposób, że masz zaoszczędzić n-godzin w miesiącu, bo używasz samego systemu crm. Nasze rozwiązanie zaoszczędza Ci n-godzin nie na pracy kancelarii, ale na każdej sprawie.

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.

Wszystkie zdjęcia akt są przekształcane w dokumenty Microsoft Word, analizowane wraz z rozpoznawaniem pisma odręcznego, a na końcu przetwarzają tysiące informacji oraz agregują je w jeden wynikowy widok, wraz z odpowiednim podlinkowaniem wybranych paragrafów oraz opiniami sądów w danym rejonie. Silence dla kancelarii prawnych to także mikrousługa w chmurze, łatwa do zintegrowania z istniejącymi systemami crm dla innych branż. Jeśli posiadasz już własny system CRM, skontaktuj się i porozmawiaj o ulepszeniach obiegu dokumentów w Twojej firmie, Twoim rozwiązaniu, Twoim biznesie. Uwaga lista licencji dla systemów CRM jest ograniczona.

Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Silence jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wzrastał w dowolny sposób.

Wszystkie problemy rozwiązujemy za pomocą sztucznej inteligencji, która potrafi sama podejmować decyzje.

Nasz Blog

Nasze Statystyki

0
0
0
0

Jako jedna z niewielu organizacji na rynku oferujemy Ci bankowe bezpieczeństwo bankową stabilność

Wszystkie rozwiązania, które Ci oferujemy jako core, są używane przez organizacje posiadające licencje płatnicze z całego świata. Zapewnij klientom Twoje firmy bankowe bezpieczeństwo i stabilność.

Używamy tego samego oprogramowania, jakiego używają banki na całym świecie ogromne korporacje producenci sprzętu

90 organizacji w 7 krajach wybrało nasze oprogramowanie. Oparliśmy nasze rozwiązania na tym samym co Intel, Credit Union, PayPal, Walmart, Amazon, grupa ING i tysiące firm na całym świecie. Dodaliśmy do nich nasze niesamowite biblioteki sztucznej inteligencji i rozpostarliśmy na nich autonomiczne, samoreplikujące się, konwulencyjne sieci neuronowe. Już dzisiaj możesz w swojej kancelarii, firmie, sklepie internetowym, używać tych samych technologii.